Třídění šatníku

Vše začíná a končí ve vaší skříni. Pokud cítíte potřebu změny, je potřeba vytřídit, co je vhodné ještě nosit a čeho se radši zbavit (nejlépe třeba darovat, pokud to stav oblečení dovolí).

Nejčastěji pracuji s metodou KonMari (jestliže to typ šatny či skříně dovolí). Vaší skříni to ulehčí, získáte lepší přehled, pocit a čas, protože ráno budete s jistotou vědět pro co sáhnout.

Časová náročnost: 3-4 hodiny

Cena: 3 800 Kč


Nákupy

1277f4caf5d82606263a670079c816c2 (1).jpg

Možná jen potřebujete dokoupit pár kousků v rámci sezóny, možná těch kousků potřebujete trochu více a nebo vás prostě nákupy nebaví a oceníte asistovaný nákup s někým, kdo je v obchodech jako doma a zná tam skoro každý kus oblečení.

Domluvíme si rozpočet, vaše představy o novém oblečení a já podle toho sestavím seznam obchodů, kam by bylo vhodné zavítat.

Asistované nákupy vám ušetří čas i finance. Se spoustou obchodu mám nasmlouvané slevy pro klienty, takže třeba oděvy značky jako Marella, French Connection, Hugo Boss, Baťa, Aldo, Högl, Adidas máte se slevou 20 %.

Časová náročnost: 3-4 hodiny

Cena: 3 800 Kč


Kompletní změna

e5853487b848ceecd103a1baa8a8726b.jpg

Změna profese, nová životní etapa či jiná postava jsou jedním z nejčastějších důvodů, kdy si klienti přejí změnit šatník, úplně.

Jedná se o nejkomplexnější služby stylisty, kdy vytřídíme šatník, budeme si dlouho povídat o vašem novém šatníku, sestavíme si rozpočet, povedeme diskuzi nad modelovým šatníkem, který seskládám z koláže. Minimálně 3 odpoledne strávíme na nákupech. Co neseženeme spolu zapůjčím sama a donesu k vám domů nebo objednám přes eshop. Taky můžeme ušít něco na míru.

Bude to dlouhá cesta, většinou trvá tak měsíc dle časových možností. Na konci budete přesně vědět, jak se oblékat. Sestavím vám outfity na 7-14 dní dopředu a tyto stylingy dostanete v tzv. lookbooku, abyste je všechny měly pěkně pohromadě a kdykoliv mohli nakouknout.

Časová náročnost: cca 9 hodin nákupů, 2 hodiny konzultace, 4 hodiny sestavování outfitů a tvorba lookbooku

Cena: 12 000 Kč