Let it snow

V minulém roce byl jedním z oblíbených témat eventů zimní království a speciálně ledové královny. Toto zadání jsem měla za úkol zpracovat pro otevření zimní sezóny ve Špindlerově Mlýně pro klienta, který se profiluje jako prémiová banka pro movité klienty, tudíž i vzhled hostesek a hlavně kostýmy měly toto vystihovat. 

Hostesky měly na sobě kostým na míru složený z body pošitého stříbrnými pajetkami a dlouhé saténové sukně upevněné v pase, která tvořila efekt nekonečného rozparku. Za chůze sukně hosteskám vlála a body odráželo světlo, takže hostesky byly opravdu středem pozornosti. Pomyslnou tečkou byla korunka zhotovená na míru z krajky, perel a malých krystalků, která vzhled v tomto případě doslova korunovala.

Líčení bylo původně zamýšleno mnohem výraznější a opravdu ledové, nicméně finální úprava dopadla mnohem civilněji a bílé rty vizážistka Linda změnila za atraktivnější růžové.

Nutno podotknout, že tento styling včetně ušití kostýmů vznikl za pouhé 4 dny za což děkuji Kristýně, která kostýmy ušila a Lindě, která se postarala o make-up a vlasy, korunka zhotovila designérka čelenek Maria.

IMGP4356.jpg