Hello Future

Po party Uncharted na spolupráci volně navazovala příprava kostýmů pro plánované promoakce v obchodních centrech.

Na přípravu byly v tomto případě luxusní 2 měsíce a musím říct, že je to naprosto ideální doba pro kompletní přípravu kostýmů.

Zadání klienta byla velmi jednoduché: " Něco modrého, něco bílého, co bude ladit k připravované grafice".

Jako obvykle jsem začala sběrem informací, googlením a pinterestováním. Následně jsem sestavila dva různé návrhy s dominancí modré a bílé ve futuristickém stylu, které podle mě zapadá do celkového konceptu značky.

První reakce klienta byly velmi kladné, nicméně si přál kostýmy více zjednodušit a přidat efektní prvek v podobě svítícího proužku. Zjednodušovali jsme, upravovali délky, barvy až vznikly finální návrhy, které se musely nechat posvětit evropskou centrálou.

FINÁLNÍ PODOBA NÁVRHŮ

Kostýmy se opravdu oproti původní návrhům velmi zjednodušily. Nejprve jsem si říkala, že budou zbytečně umírněné až nudné, ale je fakt, že kostýmy mají v tomto případě plnit podpůrnou doplňkovou funkci a nikoliv samotnou promoakci zastínit.

Finální podoba kostýmu je složená z klasického trička s dlouhým rukávem avšak ve velice kvalitním provedení 210 g/m2 100% bavlny (pro porovnání trička z H&M mají 100-140 g/m2).

Ramena jsou z modré koženky zdobená prošíváním a lehce vycpaná. K tomu navazuje efektní třpytivý pruh z úpletu, který se opakuje na rukávech a na konci triček. K tomu jednoduché slim kalhoty v tmavěmodré barvě a bílé tenisky.

Modrý branding na srdci a na zádech pak má opět efekt třpytu díky plotterové fólii. Za ušití triček moc děkuji úžasné Kristýně.

HOTOVÉ KOSTÝMY V PRAXI ...

Kredity: 

Zadavatel: CCL / Sony, návrh/produkce: Eliška Neubergerová, Výroba: Kristýna Č., Hostesky: Marika Pušová